Реєстрація    Увійти
АвторизаціяPostRoll » У світі » Рак - це грибкове захворювання. І воно лікується!

Рак - це грибкове захворювання. І воно лікується!

Категорія: У світі, Життя
Рак - це грибкове захворювання. І воно лікується!

Рак - виліковна грибкова інфекція. Дуже схоже на те, що медична мафія використовує слово «рак», як обманку для подальшого масового вбивства людей за допомогою радіо- і хіміотерапії. Процедури ці дуже дорогі, але працюють добре - вбивають абсолютно всіх.

Пропонуємо вашій увазі переклад статті Девіда Айка, оригінал якої англійською мовою ви можете легко знайти в інтернеті.

Цифри, звичайно, вражаючі. Вісім мільйонів людей помирає щороку від раку в усьому світі, тільки в США - це більше півмільйона. Очікуване зростання смертності до 2030 року - 12 мільйонів. Рак є найпоширенішою причиною смерті у віковій групі до 85 років. У Штатах від цієї хвороби помирає кожен четвертий чоловік. Кожен четвертий!

Ми позбулися багатьох своїх свобод, коли погодилися, щоб нас «захищали від тероризму», люди продовжують хворіти і вмирати від недуг, які елітні сім'ї та їх фармацевтичні картелі відмовляються лікувати.

Я вже розповідав, що якийсь доктор Річард Дей, глава організації «Заплановане батьківство», яка займається євгенікою і контролюється Рокфеллерами, виступав перед лікарями в 1969 році в Піттсбурзі, розповідаючи їм про наближення трансформації глобального суспільства.

Він попросив лікарів вимкнути записуючі пристрої і не робити нотатки, поки він буде оголошувати довгий список запланованих заходів щодо зміни глобального суспільства. Але один з лікарів все ж записав, що нам готують в рамках цього проекту соціальної інженерії, і потім зробив цю інформацію надбанням громадськості.

Тепер, 40 років по тому, ми можемо побачити на власні очі, наскільки точними виявилися передбачення Річарда Дея. Чому я згадую цей факт? Тому, що на тій конференції в 1969 році Річард Дей заявив: «Ми зараз можемо вилікувати будь-який вид раку. Вся інформація міститься в фонді Рокфеллера і може бути оприлюднена за наявності відповідного рішення...»

Дей, зокрема, сказав, що якщо люди будуть повільно вмирати «від раку або від чого-небудь ще», то це зможе уповільнити темпи приросту населення. Ці люди поступають так, тому що у них геть відсутня душа.

Навіщо виліковувати хворобу, якщо можна завантажувати гроші за боротьбу з симптомами. При цьому зовсім необов'язково розповідати довірливим пацієнтам, що отрута хіміотерапії вбиває як ракові, так і здорові клітини, і в результаті - саму людину. Я думаю, це робиться навіть не заради грошей. Еліта хоче скоротити населення, тому треба, щоб люди страждали і вмирали завчасно.

Один з тих лікарів, хто відкрито пішов проти системи - це італійський лікар Тулліо Сімончіні (італ. Tullio Simoncini). На нього почалося цькування з усіх боків, і його на 3 роки запроторили до в'язниці, тому, що він почав успішно лікувати людей на останніх стадіях раку. Його злочин полягав в тому, що він зрозумів, що злоякісні пухлини - це грибок кандиди, що розрісся (дріжджоподібний грибок, який має паразитарну природу, живе навіть в організмі здорових людей; сильний імунітет тримає кандиду під контролем, але якщо організм ослаблений, грибок поширюється по тілу і викликає злоякісні пухлини).

Довідка.
Кандидоз (молочниця) - один з різновидів грибкової інфекції, що викликається мікроскопічними грибами роду Candida albicans. Всіх представників даного роду відносять до умовно-патогенних. Мікроорганізми роду Candida входять до складу нормальної мікрофлори рота, піхви і товстої кишки більшості здорових людей. Захворювання обумовлене не просто наявністю грибів роду Candida, а їх розмноженням у великій кількості і / або попаданням в організм більш патогенних штамів гриба. Найчастіше кандидоз виникає при зниженні загального і місцевого імунітету.

Ось, що мій друг Майк Ламберт з клініки Шен каже про кандиду: «Грибки і особливо кандида, живуть за рахунок тіла господаря. Цьому організму, як і будь-якому іншому паразиту, для відтворення потрібен господар. Продукти життєдіяльності кандиди ослабляють імунну систему і призводять до того, що людина відчуває себе погано як фізично, так і психічно...»

Тулліо Сімончіні вважає, що рак - це грибок кандиди, і що традиційне пояснення природи раку абсолютно неправильне. Будучи сам фахівцем в області онкології і метаболічних порушень, він пішов проти інтелектуального конформізму традиційної медицини, проти традиційних методів «лікування» глобальної епідемії раку. Він вирішив говорити своїм пацієнтам правду, а не повторювати визубрені в медінституті фрази.

З того самого моменту, як він почав займатися медициною, Сімончіні зрозумів, що рак лікують якось неправильно: «Я бачив, як сильно страждають люди. У дитячому онкологічному відділенні, в якому я працював, всі діти вмирали. У мене все стискалося всередині від виду бідних малюків, що гинуть від хіміотерапії і радіації...»

Бажання допомогти пацієнтам привело його на пошуки нових шляхів лікування цієї хвороби. Сімончіні вирішив відкинути все, що він знав про онкологію і почати власне незалежне дослідження. Він виявив, що всі види раку проявляли себе однаково, незалежно від того, в якому органі чи тканині утворювалася пухлина. Всі злоякісні новоутворення були білого кольору. Сімончіні став думати, на що схожа ракова пухлина? Грибок кандиди? Невже те, що традиційна медицина вважає «неконтрольованим» поділом клітин - процес, що запускається самим організмом для захисту від кандидозу (молочниці)?

Якщо відштовхуватися від цього припущення, то розвиток хвороби протікає за наступним сценарієм:
  • грибок кандиди, зазвичай контрольований сильним імунітетом, починає розмножуватися в ослабленому організмі і утворює своєрідну «колонію»;
  • коли якийсь орган заражається молочницею, імунітет намагається захистити його від чужорідного вторгнення;
  • імунні клітини вибудовують захисний бар'єр з клітин організму. Саме це традиційна медицина називає раком.

Вважається, що поширення метастазів по організму - це розповзання «злоякісних» клітин по органам і тканинам. Але Сімончіні стверджує, що метастази викликані тим, що грибок кандиди розходиться по організму. А грибки можуть бути знищені тільки клітинами нормально функціонуючого імунітету. Імунна система - ключ до одужання.

З кожним роком кількість хворих на рак зростає. А чи не є це добре спланованою війною проти імунітету людини, війною, яка стає все більш і більш запеклою? Імунітет послаблюється продуктами харчування, харчовими добавками, пестицидами і гербіцидами, вакцинацією, електромагнітними і мікрохвильовими технологіями, фармацевтичними препаратами, стресом сучасного життя і т.п. Діти до двох років отримують близько 25 щеплень. А в цей час імунітет тільки формується!

План правлячих - масова депопуляція через ослаблення імунної системи. А що відключає імунітет швидше за все? Хіміотерапія. Додайте сюди ще радіотерапію. На сьогоднішній день - це найдієвіші методи по руйнуванню клітин організму.

Найсучасніше загальновизнане «лікування» онкології грунтується на постулаті (постулат - положення, яке, не будучи доведеним, приймається в силу теоретичної чи практичної необхідності за дійсне), що ракові клітини будуть вбиті раніше, ніж здорові клітини пацієнта. Отруйні сполуки хіміотерапії вбивають клітини імунної системи. Але кандида нікуди не дівається.

Уламки імунної системи не в змозі тримати під контролем клітини кандиди. Грибок переселяється в інші органи і тканини. Рак розповзається по організму. Ті, хто начебто одужали після хірургічного втручання і хіміотерапії, всього-на-всього отримали бомбу з годинниковим механізмом. Імунітет зруйнований. Поява рецидивів - справа часу. Іншими словами: хіміотерапія вбиває людей, яких нібито повинна лікувати. Хіміотерапія лікує тільки від інфекційного захворювання, що передається статевим шляхом і називається «життя». Для того, щоб вилікуватися від раку, нам треба зміцнити імунітет, а не послабити його.

Коли Сімончіні зрозумів, що рак має грибкову природу, він почав шукати ефективний фунгіцид. Але тоді ж йому стало ясно, що протигрибкові препарати не працюють. Кандида швидко мутує і настільки пристосовується до препарату, що навіть починає ним харчуватися.

Залишився тільки старий, перевірений, дешевий і доступний засіб від грибкових - бікарбонат натрію. Харчова сода.

Довідка.
Бікарбонат натрію NaHCO3 (інші назви: питна сода (E-500), харчова сода, гідрокарбонат натрію, натрій двовуглекислий) - кристалічна сіль, проте найчастіше вона зустрічається у вигляді порошку тонкого помелу білого кольору. Двовуглекислий натрій не токсичний, пожежо- та вибухобезпечний.

Чомусь грибок не може адаптуватися до бікарбонату натрію. Пацієнти Сімончіні п'ють содовий розчин або бікарбонат натрію вводиться безпосередньо на пухлину за допомогою пристосування, що нагадує ендоскоп (довга трубка, яку використовують для проглядання внутрішніх органів).

Довідка.
Лікування 20% розчином бікарбонату натрію, тобто розчином соди в пропорції 200 грам бікарбонату на літр води. 3-4 промивання і пухлина (рак) зникає. Цим способом італійський лікар Туліо Сімончіні (Tullio Simoncini) успішно лікує рак на будь-якій стадії. Якщо пухлина в доступному місці, можна лікуватися самому. Якщо в недоступному місці, знайдіть лікаря, який візьметься зробити такі промивання.


Лікування онкології за допомогою питної соди - гідрокарбонату натрію.

Відповідь лікаря Сімончіні (Tullio Simoncini) на запит по електронній пошті:

1. Лікування проводиться в будь-якому віці. Протипоказань немає.

2. Не особливо рекомендує використання соди для профілактики онкологічних захворювань, а рекомендує противогрибковую дієту і фізично активний спосіб життя.

3. Завжди в післяопераційний період (після резекції пухлини) рекомендує масивне введення соди внутрішньовенною крапельницею для профілактики рецидиву пухлини. З історій хвороб під цим він розуміє повторні курси крапельниць: 6-10 введень, потім 6 днів перерва, і таких 3-4 курси.

4. В його практиці не було жодного випадку онкологічного рецидиву після його методу лікування! за умови дотримання відповідної дієти і способу життя.

5. При використанні бікарбонату натрію на пухлину діє безпосередньо сам гідрокарбонат натрію, а не лужне середовище, яке він створює. Тому й треба підводити його якомога ближче до розташування пухлини.

6. Ефективність методу досягає 90% в разі, якщо розмір пухлини не перевищує 3 см в діаметрі, а якщо більше - ефективність 50%.

Не завжди пухлина до 3 см проявляє себе клінічно, хоча за допомогою комп'ютерної томографії або ЯМР (ядерний магнітний резонанс) виявляються легко. У відповіді не звучить, наскільки ефективний метод при наявності метастазів, але з історій, які він наводить на своєму сайті видно, що з метастазами він справляється також легко. Це радує, так як наявність їх у пацієнта в офіційній медицині - майже вирок.

7. З практично не піддаються лікуванню пухлини кісток, лімфовузлів, тестикулярні пухлини. Дає пояснення цього.

8. Немає ніяких проблем у поєднанні його методу і загальноприйнятих методик (операція, променева терапія, хіміотерапія).

У 1983 році Сімончіні лікував одного італійця на ім'я Геннаро Сангермано, якому лікарі пророкували смерть через кілька місяців від раку легенів. Через нетривалий час ця людина повністю вилікувався. Рак зник.

Окрилений успіхом з іншими пацієнтами, Сімончіні представив свої дані італійському міністерству охорони здоров'я, сподіваючись, що вони почнуть клінічні дослідження і перевірять, як працює його метод. Яке ж було здивування Сімончіні, коли італійський медичний істеблішмент не тільки не розглянув його дослідження, але і позбавив його медичної ліцензії за лікування ліками, які не були схвалені. Мас-медіа почали кампанію проти Сімончіні, висміюючи його особисто і обливаючи брудом його метод. А незабаром цей талановитий лікар потрапив на 3 роки до в'язниці за те, що нібито «вбивав своїх пацієнтів». Сімончіні був оточений з усіх боків.

Медичний істеблішмент заявив, що метод лікування онкологічних захворювань за допомогою бікарбонату натрію є «маячнею» і «небезпечним». Це в той час, коли мільйони пацієнтів вмирають болісною смертю від «перевіреної» і «безпечної» хіміотерапії, медики продовжують забороняти лікування бікарбонатом натрію. Їм наплювати на людей.

На щастя, Тулліо Сімончіні (Tullio Simoncini) не вдалося залякати. Він продовжив свою роботу. Зараз про нього знають з чуток і завдяки Інтернету. Цей лікар творить чудеса і лікує навіть запущені випадки онкології простим і дешевим бікарбонатом натрію. У деяких випадках процедури тривають місяцями, а в деяких (наприклад, при раку грудей) - всього кілька днів. Часто Сімончіні просто розповідає людям, що їм треба робити по телефону або по електронній пошті. Він навіть особисто не присутній при лікуванні, і все одно результат перевершує всі очікування.

Але це ще не все. Ракові клітини містять унікальний біомаркер - ензим CYP1B1. Ензими - це білки, які є каталізаторами хімічних реакцій. Ензим CYP1B1 змінює хімічну структуру речовини, яка називається сальвестрол, і знаходиться в багатьох фруктах і овочах. В результаті хімічної реакції сальвестрол перетворюється в компонент, що вбиває ракові клітини і не ушкоджує здорові. Ензим CYP1B1 виробляється тільки в ракових клітинах і реагує з сальвестролом з фруктів і овочів, утворюючи субстанцію, яка вбиває тільки ракові клітини!

Сальвестрол. Чим більше рослина схильне до грибкових захворювань, тим більше сальвестрола вони містять. Це природний захист, що знаходиться у фруктах і овочах для боротьби з грибками. Хімічні фунгіциди вбивають грибки і перешкоджають утворенню природного захисту (сальвестролу) у рослини, ходові фунгіциди блокують вироблення CYP1B1. Тому, якщо ви їсте фрукти і овочі, що піддалися хімічній обробці, то не одержуєте природного захисту.
___

Ви все ще думаєте, що все це відбувається випадково?! Ви думаєте, що Тулліо Сімончіні (Tullio Simoncini) хотіли знищити помилково?! Хтось хоче, щоб люди вмирали від раку, і щоб ніякі ліки цьому не заважали...

Тисни «Подобається» і отримуй свіжі новини на Facebook:
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка лінкуВставка захищеного лінку Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введіть текст, показаний на зображенні: